Jak chcete aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi.

Co je "svatba na klíč"? aneb Nádherná svatba bez nervů

1. října 2011 v 14:15 |  Zajištění svatby na klíč
Svatba na klíč je kompletní zajištění organizace svatby a jejího chodu specializovanou agenturou. Může se také jednat o jednu z doplňujících služeb některých svatebních salonů. Služby agentury ale bývají obsáhlejší.

Tato služba je naprosto běžně užívaná v zahraničí (např. žádná americká svatba se bez ní neobejde). U nás nemá takovou tradici, i když už se začíná také prosazovat. Samozřejmě si můžete svatbu zorganizovat sami. Vyjde vás to levněji, ale na druhou stanu budete v neustálém stresu, jestli jste na něco nezapomněli a i tak nemáte zaručeno, že se ve svatební den něco nepokazí. Pokud si najmete agenturu, nebudete se muset o většinu věcí starat a ve váš den "D" budete v pohodě a klidu. Takže pokud máte nějaké peníze navíc, rozhodně je "Svatba na klíč" výhodným krokem.

Co můžete očekávat? Jde samozřejmě o konkrétní společnost a její nabídky, ale standartem bývá:
Poradenství a konzultace ( prodiskutování vašich představ a výběr nejvhodnější varianty)
Sestavení předběžného rozpočtu
Asistence při vyřizování dokumentů
Zajitění dodavatelů ( Kontaktování všech dodavatelů a prodejců, jejichž služby chcete mít na svatbě. Vybírání toho, kdo je pro vás nejdostupnější a nejvýhodnější.)
Koordinace svatby samotné ( Zkontrolování, zda všechny objednané věci dorazily, zajištění toho, zda je všechno tak, jak má být a všichni jsou ve právný čas na správném místě.)

Obsah a rozsah poskytovaných služeb závisí na vašem přání a požadavcích a je možné ho nejrůzněji rozšířit či zmenšit. Dobrá agentura se vám přizpůsobí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama