Jak chcete aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi.

Základní modely šatů:

25. července 2009 v 14:25 |  Vybírání šatů
Modely svateb. šatů jsou rozděleny do 5 základních kategorií:
Korzetové šaty: Jsou nejpopulárnější ze všech kategoríí. Zkládají se z přiléhavého živůtku a většinou volné sukně.Linie pasu může být přirozená, snížená nebo baskická( v přední části klesající do tvaru V). Korzetový střih moc sluší nevěstě s úzkým pasem a plnějšími boky.
Empírové šaty: Je pro ně charakteristický vysoký pas( přímo pod prsy), odkud jsou šaty střižené rovně, nebo do typického střihu A. Tento styl vytváří iluzi vyšší postavy a pas se přitom zpravidla zdá uzší.
Šaty "do A":Přiléhavý živůtek a sukně do "áčka". V těchto šatech vynikne skoro každý typ postavy. Na klasické verzi těchto šatů, nazývaných princesový střih, jsou podélné švy, které šaty charakteristicky tvarují a dělají nevěstu štíhlejší.
Pouzdrové šaty: Jednoduchá úzká silueta s podlouhlými liniemi má spoustu variací- od přiléhavách po polopřiléhavé. V přiléhavých vypadá mimořádně kouzelně žena se souměrnou, štíhlou postavou. Ženám s plnějšími tvary líp vyhovuje polopřiléhavý model.
Ramínkové šaty: Jsou to šaty, co mají tenoučká ramínka a měkké splývavé linie. Zvýrazní pěkné poprsí a jejich střih je možné přizpůsobit tak, aby vynikly na různých typech postavy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama